Мінімальна сума замовлення становить від 500 грн. Детальніше

Політика конфіденційності

Правила використання сайту

Перед переглядом сайту уважно ознайомтеся з даними умовами. Використовуючи будь-які дані з сайту nosku.com.ua, Користувач висловлює свою згоду з даними правилами і зобов'язується їх дотримуватися.

Сайт nosku.com.ua (далі «НОСКИ») дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати матеріали даного сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Користувачем пунктів Закону про авторські права та інших даних про права власності, які містяться у вихідних матеріалах і їх копіях. Користувачеві заборонено демонструвати, поширювати або змінювати матеріали цього Сайту, а також використовувати інформацію іншим чином для комерційних або суспільних цілей, без відома співробітників компанії, якій належить даний Сайт. Будь-яке використання матеріалів цього Сайту на інших сайтах або в соціальних мережах, без відома компанії і з комерційною метою, а також у супроводі матеріалів, що суперечать Закону про авторське право, забороняється.

 

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги даного Сайту надаються користувачеві для ознайомлювальних цілей. Компанія «НОСКИ» має право розпоряджатися інформацією, що висвітлена на Сайті на свій розсуд. Компанія «НОСКИ» в будь-який час і без попередження може вносити будь-які необхідні зміни в послуги та матеріали, пНоскині на даному Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

 

Реєстрація на сайті

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, та досягла віку, допустимого для акцепту справжньої Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. При реєстрації на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. Всі дані, залишені Користувачем на Сайті, компанія зобов'язується не передавати третім особам і використовувати лише в цілях, обмежених Законом про конфіденційність. В результаті реєстрації, Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких несете особисту відповідальність. Також, Користувач несе відповідальність за всі дії, вчинені під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних, Користувач, якщо вважає за потрібне, зобов'язується повідомити про це компанії.

 

Використання персональних даних

При оформленні замовлення або реєстрації, компанія «НОСКИ» збирає Ваші ПІБ, e-mail, номер телефону, місто і адресу проживання. Ця інформація використовується для формування бази клієнтів, розсилки електронної пошти, sms-розсилки або інших комунікацій. Ви можете змінювати або видаляти свої персональні дані у разі реєстрації на даному Сайті. Відписатися від наших розсилок, Ви можете, натиснувши на посилання «відписатися» в тілі листа розсилки або повідомити нашим менеджерам прохання про відмову отримувати розсилку від компанії «НОСКИ».

 

Коментарі та зворотній зв'язок

Залишаючи коментарі на Сайті під особистим логіном і паролем, Користувач несе відповідальність за достовірність наданих даних, згідно з чинним Законом України. У випадку, якщо дане повідомлення є незаконним, загрозливим, наклепницьким, образливим морально, порушує авторські права, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також тим або іншим чином порушує чинне законНоскивство України, компанія «НОСКИ» має право видаляти його, без попередження і згоди.

 

Попередження про відповідальність

Будь-яке копіювання, передрук чи пНоскильше поширення інформації сайту nosku.com.ua, у тому числі з використанням комп'ютерних засобів, без письмового дозволу «НОСКИ» суворо заборонено. За порушення даного правила настає відповідальність, передбачена законНоскивством України.

 

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Відвідуючи веб-сайт Nosku.com.ua і/або купуючи товар, вироблений під знаком для товарі і послуг «НОСКИ» Ви підтверджуєте Вашу згоду з умовами даної Політики конфіденційності і дозволяєте використовувати Ваші персональні дані, а також надавати доступ до них третім особам без будь-яких дНоскиткових повідомлень на законних підставах з урахуванням положень, викладених нижче.

Ми поважаємо права наших користувачів на недоторканність приватного життя і визнаємо важливість захисту особистої інформації, яку збираємо. Наша Політика конфіденційності покликана допомогти Вам зрозуміти, яку саме інформацію ми збираємо про Вас, як її використовуємо і з ким обмінюємося нею. Дана Політика конфіденційності і поширюється на наш веб-сайт Nosku.com.ua.

 

1. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО:

Реєстрація, контактна інформація

Ми збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви: реєструєтеся для розширеного використання можливостей нашого сайту і/або надаєте нам контактну інформацію по електронній пошті або месенджерам. До такої інформації належить: адреса Вашої електронної пошти, ім'я, прізвище, фотографія, бажана мова, ім'я в Facebook, номер телефону, відомості про соціальні мережі.

Інформацію про товар, який Ви купуєте

При оформленні Вами замовлення ми збираємо інформацію про найменування товару, його характеристики та кількість.

Платіжна інформація

При придбанні Вами товару ми не збираємо інформацію про транзакції (оплата відбувається на стороні банку). При здійсненні покупки з використанням Вашої банківської карти, будь-яка інформація про кредитну картку, яку Ви надаєте, може збиратися и використовуватись виключно банком. Ми ніколи не отримуємо і/або не зберігаємо інформацію про Вашу кредитну картку.

Технічна інформація, інформація про використання і місцезнаходження

Ми автоматично збираємо інформацію про те, як Ви взаємодієте з веб-сайтом Nosku.com.ua, наприклад, IP-адреса, з якої Ви отримуєте доступ до облікового запису, дата і час, інформація про Ваш браузер, операційну систему та комп'ютер або пристрій, переглянуті сторінки та пункти, на які Ви переходили. Ми також можемо збирати інформацію про місцезнаходження, включаючи ту інформацію про місцезнаходження, яка автоматично надається Вашим комп'ютером або пристроєм. Ми використовуємо файли Cookies та аналогічні технології для збору зазначеної інформації.

Сторонні платформи

Ми можемо збирати інформацію, коли Ви контактуєте з нашими рекламними оголошеннями та іншим контентом на сторонніх сайтах або платформах, таких як соціальні мережі. Сюди може входити така інформація, як «Подобається», інформація про профіль, зібрана з сайтів соціальних мереж, або сам факт, що Ви переглянули або взаємодіяли з нашим контентом. Крім того, Ви можете надавати веб-сайту Nosku.com.ua різні типи інформації і даних для зберігання і обробки (надалі – Дані клієнта).

2. ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ ЗБИРАЄМО

Ми використовуємо інформацію, яку Ви надаєте нам, наступним чином:

- Для надання, підтримки та поліпшення роботи веб-сайту Nosku.com.ua (наприклад, шляхом запам'ятовування Вашої інформації, щоб Вам не довелося повторно вводити її під час цього або наступних відвідувань);

- Для обробки Ваших запитів і надання послуг клієнтам іншим чином;

- Для обробки Ваших платежів;

- Для контролю несанкціонованого використання або зловживання веб-сайтом Nosku.com.ua та іншими нашими продуктами і послугами (товарами) або для виявлення, розслідування або запобігання дій, які можуть порушувати нашу Політику конфіденційності або бути незаконними;

- Для аналізу тенденцій, адміністрування або оптимізації веб-сайту Nosku.com.ua, відстеження використання або трафіку (в тому числі для відстеження руху користувачів по веб-сайту Nosku.com.ua) і збору демографічної інформації про нашу базу користувачів в цілому;

- Для прямого спілкування з Вами, в тому числі шляхом відправки Вам інформаційних повідомлень, рекламних акцій і спеціальних пропозицій або інформації про нові продукти та послуги.

3. ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ З ТРЕТІМИ ОСОБАМИ

Ми не прНоскиємо, чи не обмінюємося і не передаємо Вашу особисту інформацію третім особам за винятком випадків, описаних нижче:

- Ми можемо передавати Вашу особисту інформацію, якщо твердо переконані в тому, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації резонно і є необхідним для: задоволення будь-якого відповідного закону, регулювання правового процесу або примусового урядового запиту; розслідування можливих порушень, або захисту від неминучого збитку нашим правам, майну або безпеки, а також прав наших користувачів на вимогу або дозволу закону.

- Ми можемо передавати Вашу особисту інформацію третім особам (включаючи наших постачальників послуг та виконання робот і державні структури) для виявлення та запобігання шахрайству, можливих проблем, пов'язаних з безпекою або технічними питаннями;

- Ми можемо надати Вашу платіжну інформацію для обробки Ваших платежів; - Ми можемо передавати Вашу особисту інформацію третім особам, якщо Ви даєте згоду на це.

- Ми також можемо передавати анонімну інформацію третім особам для інших цілей. Даного роду інформація не ідентифікує Вас особисто, але може включати в себе відомості про використання, перегляд технічних даних, таких як: пристрої, з яких заходять користувачі і клієнти веб-сайту Nosku.com.ua, налаштування комп'ютерів, а також показники продуктивності, пов'язані з використанням веб-сайту Nosku.com.ua, які ми зібрали за допомогою нашої технології. Якщо того вимагатиме відповідний закон, ми будемо розглядати дану інформацію як особисту. В такому випадку ми будемо розкривати її, як описано вище.

4. ІНШИЙ ДОСТУП І РОЗКРИТТЯ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Веб-сайт Nosku.com.ua може містити в собі посилання на сторонні веб-сайти.

Дана Політика Конфіденційності застосовується виключно до інформації, зібраної нами. Навіть якщо сторонній сайт має з нами партнерські або інші відносини, ми не несемо відповідальності за використання ним Вашої конфіденційної інформації. Ми рекомендуємо Вам самостійно ознайомитися з політикою конфіденційності сторонніх сайтів для повного розуміння того, як вони обробляють отриману ними особисто інформацію про Вас. Будь ласка, прийміть до відома, що під час Вашого користування веб-сайтом Nosku.com.ua ми не попереджаємо Вас, коли Ви за посиланням переходите на інший сайт. Веб-сайти дозволяють писати відгуки, залишати коментарі або інший видимий контент, який знаходиться у відкритому доступі. Доводимо до Вашого відома, що будь-яка особиста інформація, яку Ви пНоскиєте як частину посту, може бути видима, зібрана і навіть використана іншими відвідувачами веб-сайтів для відправки Вам незатребуваних повідомлень.

5. ВАШЕ УПРАВЛІННЯ І ВИБІР

Opt-Outs. Ми можемо надати Вам можливість відмовитися від обробки Вашої особистої інформації в цілях, які ми ставимо перед собою при зборі інформації. У разі відмови, Ви не зможете скористатися деякими можливостями веб-сайту Nosku.com.ua.

Уподобання в спілкуванні. Якщо Ви більше не бажаєте отримувати від нас розсилку і промо-повідомлення, Ви можете відмовитися від них, дотримуючись інструкцій щодо даного формату спілкування. При цьому, ймовірно, у Вас не буде можливості відмовитися від наших повідомлень, пов'язаних з сервісом.

Блокування файлів Cookies. Ви можете видалити або заблокувати певні файли Cookies в налаштуваннях Вашого браузера. Дана дія може вплинути на коректну роботу веб-сайту Nosku.com.ua.

Наша відповідь на сигнали «Не відстежувати». Можливо, у Вашому браузері налаштована функція «Не відстежувати». Коли вона активна, то Ваш браузер відправляє HTTP файл або пНоскиє сигнал «Не відстежувати» всім сайтам, які Ви відвідуєте. На поточний момент, веб-сайт Nosku.com.ua ніяк не відповідає на сигнали даного типу.

6. ДОСТУП І ОНОВЛЕННЯ ВАШОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Коли Ви користуєтеся веб-сайтом Nosku.com.ua, ми докладаємо великих зусиль, щоб забезпечити Вам доступ до особистої інформації за Вашою вимогою або надати Вам спосіб редагувати дану інформацію, якщо в ній є деякі неточності, а також для того, щоб видалити цю інформацію на Вашу вимогу, якщо вона не була запитана раніше законом або отримана для легітимних бізнес цілей. У будь-який час Ви можете мати доступ, переглядати, редагувати, вносити зміни або ж видаляти інформацію схожого змісту.

Для цього Вам потрібно написати на пошту що знаходиться на сторінці контактів, вказавши ім'я, телефон, email та дію, яку Ви б хотіли вчинити з Вашою інформацією, чи то доступ, чи то перегляд, редагування, оновлення або видалення. Якщо Ви використовуєте сайт, увійдіть в Ваш аккаунт, перейдіть в меню «Особистий кабінет» і внесіть бажані зміни. Ми в праві відхилити запити, які повторюються систематично без всяких на те підстав, вимагають невідповідних технічний зусиль (наприклад, запити інформації, розміщеної на резервних носіях), наражають на небезпеку конфіденційність інших користувачів, дуже непрактичні запити або ж ті дії, які не вимагають доступу.

У всіх випадках, коли ми надаємо доступ і можливість редагувати інформацію, ми робимо це абсолютно безкоштовно, за винятком тих випадків, коли це вимагає невідповідних зусиль і дНоскиткових витрат або ті дії. не потребують надання нами спеціального доступу.

Крім того, ми можемо зберегти Вашу інформацію, як необхідну для підтримки веб-сайту Nosku.com.ua, для дотримання наших юридичних зобов'язань або вирішення спорів. Зверніть увагу, що контент, який Ви публікуєте, може залишатися на веб-сайті Nosku.com.ua, навіть якщо Ви припините використання даного веб-сайту або ми припинимо чи обмежимо Вам доступ до веб-сайту Nosku.com.ua.

7. ТРЕТІ СТОРОНИ

У процесі роботи ми звертаємося до третіх осіб, які, виконуючи різні функції, допомагають нам реалізовувати цілі і завдання веб-сайту Nosku.com.ua.

Інформація про безпеку, конфіденційності та угоди для веб-сайту Nosku.com.ua

Веб-сайт Nosku.com.ua задіє пНоскильші підпроцесори, які можуть обробляти персональні дані, що передаються службам Nosku.com.ua. Нижче наведено перелік цих підпроцесорів. Ми можемо періодично оновлювати наведений перелік:

- Google Ireland Ltd.

- wayforpay.

- instagram.

- facebook.

- mailchimp.

8. ЗМІНИ У ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ми зберігаємо за собою право вносити зміни у Політику Конфіденційності в односторонньому порядку, у будь-який час і необмежену кількість разів. Будь ласка, час від часу переглядайте Політику Конфіденційності, щоб знати про всі зміни і оновлення. Якщо ж ми внесемо суттєві зміни в цей документ, ми обов'язково відправимо повідомлення Вам на електронну пошту або сповістимо Вас через повідомлення, розміщені на веб-сайті Nosku.com.ua. Нагадуємо, що взаємодіючи з нашим веб-сайтом, Ви погоджуєтеся з новими умовами Політики конфіденційності в редакції, що діє на момент такої взаємодії.

9. БЕЗПЕКА

Безпека Вашої особистої інформації для нас важлива. Ми проводимо численні належні технічні та організаційні заходи для захисту Вашої особистої інформації. Ми надаємо обмежений доступ до Вашої особистої інформації тим співробітникам, яким, на нашу думку, вона необхідна для надання Вам товарів або послуг або для виконання своїх посадових обов'язків. Крім того, ми провели необхідні фізичні, електронні та процедурні дії, призначені для захисту Вашої особистої інформації. Але, у зв’язку з тим, що жоден з методів передачі даних через Інтернет, а також метод електронного зберігання даних не дають стовідсоткового захисту, просимо Вас звернути увагу на те, що ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку розміщуваної Вами інформації.

10. ДЛЯ ОСІБ, ЩО ПІДПИСАНІ НА РОЗСИЛКУ

- Ми не використовуємо некоректні теми, або теми повідомлень, що вводять в оману, або емейл-адреси;

- За наявності деяких критеріїв ми визначаємо повідомлення як рекламу;

- Перевіряємо сторонні емейл-маркетингові послуги на відповідність, якщо такі використовуються нами;

- Швидко обробляємо запити на відмову / відписку;

- Дозволяємо нашим користувачам відписатися, використовуючи посилання знизу повідомлення.

- Якщо Ви побажаєте відписатися від отримання майбутніх повідомлень, Ви можете написати нам на ел.пошту, або відписатися прямо з повідомлення (клікніть на кнопку «Відписатися», яка розташована в футері листи) і ми негайно видалимо Вас з ВСЬОГО листування.

11. ЗВ’ЯЗОК З НАМИ

У разі виникнення питань або при необхідності зв'язатися з нами щодо Політики конфіденційності, ви можете написати нам на електронну пошту.

12. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Ми маємо право зберігати Ваші персональні дані стільки часу, скільки буде потрібно для реалізації цілей, зазначених в даній Політиці конфіденційності, в терміни, встановлені законНоскивством України або до моменту видалення Вами таких даних.